Wyszukiwarka
Cykl spotkań edukacyjnych „Od Iławy do Iławy" – Wrocław
Miejsce wydarzenia: Wrocław
Organizator: Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego & Baxter Polska Sp. z o.o.
Cena wejścia: Bezpłatne
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie
Bezpłatna, stacjonarna konferencja edukacyjna z cyklu „Od Iławy do Iławy", poświęcona leczeniu niedożywienia. Wydarzenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego we współpracy z firmą Baxter Polska, objęte patronatem Wydziału Medycznego Politechniki Wrocławskiej.
Wydział Medyczny Politechniki Wrocławskiej objął patronatem kolejną edycję cyklu bezpłatnych, stacjonarnych spotkań edukacyjnych „Od Iławy do Iławy", organizowanych przez Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego we współpracy z firmą Baxter Polska Sp. z o.o.
Spotkanie we Wrocławiu odbędzie się 3 lipca 2026 roku i będzie poświęcone tematyce leczenia niedożywienia. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z ekspertami, wymiany doświadczeń oraz zdobycia wiedzy wykraczającej poza podręcznikowe schematy.
Prelegenci
Wśród potwierdzonych prelegentów wrocławskiej edycji znajdą się:
- Prof. Sobocki
- Prof. Matras
- Dr Kunecki
- Dr Anna Zmarzły
- Dr Iwanicki
Szczegółowy program konferencji jest w trakcie opracowywania i zostanie opublikowany wkrótce.
Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: grupamedica.pl