20 edycja Forum Rynku Zdrowia

Data: 21.10.2024
Miejsce wydarzenia: Hotel Grand Sheraton Warsaw
Organizator: Rynek Zdrowia

Jubileuszowa edycja Forum Rynku Zdrowia 2024 odbędzie się w Hotelu Grand Warsaw Sheraton w dniach 21-22 października.
Hasłem tegorocznej edycji Forum jest „Dla zdrowia. Razem”. Hasło nawiązuje do głównej idei, która towarzyszy Forum od początku: ochrona zdrowia potrzebuje gry zespołowej i myślenia długofalowego.

W programie jest 30 sesji tematycznych. Forum Rynku Zdrowia to platforma wymiany myśli i doświadczeń między wszytskimi stronami tworzącymi system ochrony zdrowia w Polsce. W wydarzeniu biorą udział: decydenci, dyrektorzy szpitali, lekarze, pielęgniarki, przedstawiciele innych zawodów medycznych oraz władze uczelni medycznych, a także dziennikarze.

Więcej informacji: https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2024/pl/