Wybieramy ulubionego wykładowcę WMed

Data: 11.03.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, studenci

Akademickie Radio LUZ organizuje kolejną edycję plebiscytu, w którym społeczność akademicka - a dokładnie studenci wybierają największe osobowości wrocławskiego świata nauki. Jak to zrobić? Na początku wystarczy napisać mejla na adres:

kubek@radioluz.pl z krótkim, choć treściwym uzasadnieniem, dlaczego wybrana przez nas osoba zasługuje na takie wyróżnienie.

Plebiscyt "Kubek dla Wykładowcy" nie jest nowy, zyskał już miano "kultowego". Nauczyciele akademiccy, ktorzy zostali obdarowani kultowym kubkiem do kawy, mają szansę opowiedzieć o swojej pracy właśnie na antenie Radia LUZ.

W tym roku, jako nowy wydział, mamy możliwość zgłoszenia swojego kandydata/kandydatki.

Drodzy Studenci - wybierajcie, piszcie, głosujcie!
Więcej informacji o plebiscycie: https://radioluz.pl/nowy-kubek-dla-wykladowcy/