Prof. Joanna Rymaszewska o badaniu PWr "Skok w dorosłość"

Data: 21.06.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, pracownicy, studenci

Badanie „Skok w dorosłość. Wartości, ambicje i plany uczniów starszych klas szkół średnich” przeprowadzono w marcu i kwietniu 2024 i wzięły w nim udział 1 124 osoby z całej Polski – uczniowie klas III i IV liceów oraz klas IV i V techników. Młodzi ludzie wyrazili swoje opinie na temat oczekiwań względem przyszłości, najważniejszych wartości, którymi kierują się w życiu, oraz edukacji wyższej.

Wyniki badania komentowała jako ekspert w audycji Onet Styl Życia -  prof. Joanna Rymaszewska, psychiatra, kierownik Katedry Neuronauki Klinicznej WMed oraz dr Anna Borkowska,wicedyrektorka Centrum Doskonałości Dydaktycznej Politechniki Wrocławskiej.

Polecamy cały wywiad: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=3341095529520616