Nasi studenci z nagrodami

Data: 08.07.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, pracownicy, studenci

Santander 2024 - za działalność na rzecz uczelni i poza nią

Nasz student Jakub Stępak dostał nagrodę Santander 2024, a Iga Minta i Marta Ładniak zostały wyróżnione przez rektora Politechniki Wrocławskiej. Nagrody Santander 2024 otrzymują studenci i doktoranci, którzy wyróżniają się wyjątkowymi wynikami w nauce i badaniach, zaangażowaniem w działalność na rzecz uczelni i poza nią. W tym roku wyróżniono 80 studentów i doktorantów z naszej uczelni. Jakub dostał nagrodę za działalność naukową na PWr oraz w ramach projektu dotyczącego badania wytrzymałości materiałów piezoelektrycznych w Instytucie Elektrotechniki Sieci badawczej Łukasiewicz. Nasz student brał udział w tym projekcie, dzięki programowi "Olimpijczycy w Łukasiewiczu", bo jest laureatem olimpiady z fizyki.

Nagroda Rektora - za aktywność także społeczną

Iga Minta i Marta Ładniak z WMed znalazły się z kolei wśród 75 studentek i studentów, którzy otrzymali nagrody prof. Arkadiusza Wójsa, rektora PWr. Wyróżnienia były wręczane tradycyjnie podczas uroczystej gali w Auli uczelni.
Nagroda rektora PWr to wyróżnienie za zaangażowanie w budowaniu wizerunku uczelni, za udział w konkursach i zawodach, aktywność w kołach naukowych, a także działalność społeczną i artystyczną. Gala Aktywności Studenckiej jest corocznym świętem najbardziej aktywnych studentów uczelni. Wydarzenie organizują Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej i Dział Wsparcia Aktywności Studenckiej.

Wielkie brawa dla całej trójki z WMed :)