Mamy dostęp do platformy edukacyjnej AccessMedicine

Data: 16.01.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, pracownicy, studenci

Książki, filmy i materiały dydaktyczne

Od stycznia 2024 użytkownicy sieci komputerowej PWr uzyskali dostęp do multimedialnej platformy edukacyjnej AccessMedicine wydawnictwa McGraw-Hill Education. Platforma oferuje m.in. bazę ponad 160 podręczników z różnych obszarów medycyny.
AccessMedicine to jednak nie tylko dostęp do książek, ale także baza filmów instruktażowych, studia przypadków, baza leków, narzędzia diagnostyczne oraz – co ważne w kształceniu medyków – zestawy do testów samooceny i analizy postępów w nauce oraz materiały dydkatyczne.

Kompleksowy program nauczania

Platforma jest specjalnie zaprojektowana w celu realizacji kompleksowego programu nauczania na uczelniach medycznych oraz wspierania studentów, stażystów, asystentów i pielęgniarek w ich codziennych czynnościach klinicznych.
Znajdziemy tu bibliotekę podręczników, w tym między innymi: Harrison’s Online; The Color Atlas of Family Medicine; CURRENT Medical Diagnosis & Treatment; Fitzpatrick’s Dermatology in General Medicine; Hurst’s The Heart; LANGE Basic & Clinical Science Library; Principles and Practice of Hospital Medicine; Schwartz’s Principles of Surgery; Tintinalli’s Emergency Medicine; Williams Obstetrics.
.
Wejście do bazy:

• poprzez sieć komputerową uczelni (IP PWr) pod adresem: accessmedicine.mhmedical.com,

• zdalnie pod adresem: han.bg.pwr.edu.pl/han/access-medicine (logowanie do systemu HAN uprawnieniami Active Directory).

Więcej informacji tutaj:  Zapraszamy!