Kardiologiczna konferencja naukowo-szkoleniowa

Data: 27.11.2023 Kategoria: nauka, pracownicy

W konferencji naukowo-szkoleniowej „Farmakoterapia w kardiologii - standardy a rzeczywistość w praktyce” pod patronatem naukowym prof. Waldemara Banasiaka wezmą udział także - dr hab. Joanna Jaroch, prof. uczelni, prof. Adrian Doroszko, prof. Tomasz Roleder oraz dr hab.Dariusz Jagielski, prof. uczelni - wszyscy z naszego Wydziału Medycznego.

Najlepsi kardiolodzy - także z innych ośrodków w Polsce - przedstwią obowiązujące standardy w leczeniu schorzeń sercowo-naczyniowych i opowiedzą o ich zastosowaniu w codziennej praktyce klinicznej. - Wielokrotnie w różnych sytuacjach klinicznych
napotykamy na problemy dotyczące optymalnego postępowania terapeutycznego - mówi prof. Waldemar Banasiak, kierownik Katedry Nauk Klinicznuch Niezabiegowych Wydziału Medycznego PWr. - W trakcie konferencji chcielibyśmy podzielić się naszym klinicznym spojrzeniem na ich optymalne rozwiązywanie.
Konferencja skierowana jest głównie do lekarzy internistów i lekarzy rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Wydarzenie rozpocznie się 9 grudnia (sobota) 2023 w Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, Wrocław.

Program konferencji tutaj.