Kardiolodzy i onkolodzy o sercu kobiety

Data: 16.04.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, pracownicy, studenci

Organizatorkami piątkowego wydarzenia w Hotelu Novotel we Wrocławiu są dr hab. Joanna Jaroch, prof. uczelni z Katedry Nauk Klinicznych Niezabiegowych, lekarz kierujący Oddziałem Kardiologii w szpitalu im. Marciniaka, przewodnicząca Sekcji Chorób Serca u Kobiet PTK oraz dr Maria Łoboz-Rudnicka, sekretarz sekcji, również z Oddziału Kardiologii.
Moderatorami sesji są także prof. Waldemar Banasiak, kierownik Katedry Nauk Klinicznych Niezabiegowych oraz
dr hab. Bożena Cybulska-Stopa, prof. uczelni, kierownik Katedry Onkologii i Hematologii na Wydziale Medycznym.

Początek konferencji w Hotelu Novotel o godz. 15:30 - koniec panelu dyskusyjnego o godz. 18:30

Szczegółowy program konferencji: https://www.szpital-marciniak.wroclaw.pl/a,437,kardiolodzy-i-onkolodzy-o-sercu-kobiety

profjoanna_jaroch.jpg

dr hab. Joanna Jaroch, prof. uczelni