Giełda Problemów Medycznych #3

Data: 06.02.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, pracownicy

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji "Giełdy Problemów Medycznych", organizowanej przez HealthTech Synergy Hub przy współpracy z Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej. Mamy za sobą już 2 sesje głównie z udziałem lekarzy - w kolejnej mają się zaprezentować naukowcy z PWr.

Spotkania skierowane są do lekarzy, inżynierów, naukowców i wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami medycyny. Giełda jest także świetną okazją do nawiązania międzywydziałowej współpracy badawczej. To unikatowa okazja, aby spotkać się z ekspertami z dziedziny medycyny z wrocławskich szpitali partnerskich Wydziału Medycznego PWr.

Data wydarzenia to: 8 marca 2024, godz. 12:45-17:00
Miejsce: Politechnika Wrocławska, budynek D-21, sala 201 lub dostęp online.

Sprawdź szczegóły i zarejestruj się: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMMVL93gd3NxeRBVq5IhTDGpQSEfSVRmv40DDy8G5AxXFJLw/viewform