Dialogi interdyscyplinarne - od psychiatrii po astrofizykę i prawo medyczne

Data: 14.10.2024 Kategoria: informacje ogólne, nauka, studenci

Prof. Joanna Rymaszewska, szefowa Katedry Neuronauki Klinicznej  jest przewodniczącą komitetu naukowego konferencji. Zaprosiła w tym roku do współpracy kilkoro znakomitych wykładowców Wydziału Medycznego: prof. Martę Rorat (medycyna i prawo), Karolinę Fila-Pawłowską ( psychologia), prof. Adriana Doroszkę (kardiologia), prof. Tomasza Sozańskiego (farmakologia), dr hab. Marcina Zawadzkiego, prof. uczelni (toksykologia) oraz dr hab. Krzysztofa Tupikowskiego (urologia), który jest nowym praconikiem na pokładzie WMed.

Możliwość wysłuchania wykładów i zadawania pytań mieli także nasi studenci II roku kierunku lekarskiego, którzy otrzymali wejściówki na konferencję.

Wydarzenie objął patronatem honorowym prof. Arkadiusz Wójs, rektor PWr, a także prezydent Wrocławia i Dolnośląska Izba Lekarska.

Zobaczcie jak było!