Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Skład komisji:

dr inż Iwona Hołowacz, prof. uczelni
Karolina Maszkowska (Koło Chirurgiczne)
Filip Mądry (Koło Ortopedyczne)
Patrycja Kociumbas (Samorząd)
dr hab. n. med. Joanna Jaroch, prof. uczelni
mgr Anna Gratka-Orzełek
mgr inż. Natalia Warnicka

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza uzupełniający nabór wniosków na dofinansowanie Kół Naukowych.

Formularze wniosków (B i K) dostępne są na stronie internetowej Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej: https://dzialstudencki.pwr.edu.pl/finansowanie/dokumenty-i-wzory-wnioskow.

Wnioski należy składać w wersji elektronicznej (skan papierowej wersji wniosku ze wszystkimi wymaganymi podpisami) do dnia 28 maja 2024 r. (wtorek) do godziny 15:00 na adres: kfds.wmed@pwr.edu.pl.
Wymagany format pliku: *.pdf
Nazwa pliku: B_2024_Nazwa_Koła.pdf lub K_2024_Nazwa_Koła.pdf
Wnioski zostaną zarejestrowane w rejestrze wniosków według kolejności wpływu.
O przyjęciu wniosku decyduje data i godzina dostarczenia. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wnioski można złożyć również (opcjonalnie) w wersji papierowej do dnia 28 maja 2024 r. (wtorek) do godziny 15:00 w pok. 1003 w bud. C-7. Za poprawnie złożony wniosek uznaje się wniosek złożony w formie elektronicznej lub w wersji papierowej i elektronicznej.

Warunkiem koniecznym do uzyskania dofinansowania jest potwierdzone uczestnictwo osoby składającej wniosek (Wnioskodawcy) w szkoleniu dotyczącym prawidłowego wydatkowania środków publicznych, organizowanym przez Dział Studencki lub/i Samorząd Studencki.

Posiedzenie Komisji, na którym będą rozpatrywane złożone wnioski odbędzie się w dniu 29 maja 2024 r. o godz. 13:15 w trybie online. Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o przesłanie zgłoszenia do dnia 28 maja 2024 r. na adres kfds.wmed@pwr.edu.pl podając imię, nazwisko, adres e-mail w domenie PWr oraz nazwę Koła Naukowego.