Sale debriefingu i egzaminu OSCE

• Sale debriefingu -  wyposażone w tablice, komputery i ekrany multimedialne, co pozwala na lepsze przygotowanie i omówienie zajęć z uczestnikami symulacji. Podczas debriefingu studenci prowadzeni przez nauczyciela, samodzielnie odnajdują swoje mocne i słabe strony, a także planują prawidłowe postępowanie i przygotowują się do kolejnych doświadczeń.
  • Sale egzaminu OSCE (Objective Structured Clinical Examination) wyposażone w rejestrujący system audiowizualny. Egzaminatorzy mogą obserwować studentów z pomieszczenia kontrolnego, zza lustra weneckiego, co umożliwia ocenę działań osób uczących się z wykorzystaniem tzw.checklist. Sale służą do przeprowadzenia egzaminu dyplomowego metodą symulacji medycznych. OSCE to obiektywny, strukturyzowany egzamin kliniczny, który ma za zadanie sprawdzenie osiągnięcia efektów kształcenia w zakresie umiejętności praktycznych oraz kompetencji społecznych zdobytych po zakończonym module szkoleniowym lub po całym toku studiów.  Nabyte umiejętności powinny umożliwić absolwentowi samodzielne wykonywanie zawodu lekarza.